Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.

Potvrzuji, že jsem odborník
CZK | EUR

Slevy

Pro ještě výhodnější nákup, jsme pro Vás připravili řadu úžasných slev:

Každý registrovaný zákazník získává automaticky slevu 5% na první nákup. Při opakované registraci na stejný subjekt, stejné jméno - nebude sleva uznána.

K dispozici jsou vouchery pro slevu při opakovaném nákupu.

Při nákupu nad 25000,- Czk získává zákazník další slevu 3%

Dopravu zdarma má každý zákazník, který objedná v našem e-shopu za více jak 3000,-Czk (event. ekvivalent přepočtený na zahraniční měnu) při dodání do zahraničí.

 

Slevy lze vzájemně kombinovat (sčítat), při splnění uvedených podmínek. Při nákupu v cizí měně platí stejné podmínky, při přepočtení na Eur, dle platného směnného kurzu.

Dodání

Dodání zboží provádíme mezi  10-14 dny od objednávky. Vyhrazujeme si možnost dodání po více částech, v zájmu co nejrychlejšího plnění objednávky. Zákazník je vždy i termínu dodání informován v předstihu, jakmile je znám přesný termín dodání.

Doprava

Využíváme přepravní služby České pošty a přepravní společnosti PPL. Vyhrazujeme si změnit poskytovatele přepravní služby, v zájmu optimalizace a rychlosti dodání. Změna přepravce nemá vliv na cenu přepravného pro zákazníka.

Cena přepravy:

Do ČR:

Česká pošta – balík do ruky: 140,- Czk

Dobírka: 50,- CZK

PPL – 100,- Czk

Do zahraničí:

140,- Czk

Platba:

Registrovaní zákazníci mohou zvolit mezi platbou na dobírku, při převzetí zboží, nebo platbou na fakturu (na vlastní žádost, také na platbu předem převodem na náš účet).

Neregistrovaní zákazníci mohou využít platbu na dobírku při převzetí zboží, nebo platbu předem, převodem na náš účet. Prodejce si vyhrazuje možnost žádat platbu předem u objednávek ze zahraničí.

U přepravce PPL je úhrada dobírky možná i platební kartou, Česká pošta toto zatím negarantuje.

Registrace:

Registrovat se mohou pouze fyzické či právnické osoby s přiděleným IČO.

Koncový zákazníci bez IČO, se registrovat nemohou a nákup je tak možný pouze bez registrace.