Naše nabídka

HLW Dental Instruments

Nabízíme Vám vysoce kvalitní výrobky od německé společnosti HLW Dental Instruments. Tato firma působí na trhu od roku 1993 a dodává výrobky prvotřídní kvality za výhodnou cenu do mnoha zemí po celém světě. V nabídce je široké spektrum nástrojů pro zubní ordinace se specializací na mikrochirurgii, chirurgii, paradontologii, implantologii, a jiné. Kvalita produkce je garantována splněním norem ISO 9001 a EN 13485. Neustálý dialog se zákazníky zaručuje, že vývoj nových nástrojů neustále pokračuje a garantuje splnění všech potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků.  Garancí spokojenosti je loajalita zákazníků, kteří výrobky HLW již vyzkoušeli a trvale se k nim vracejí. Stomatologické a chirurgické nástroje HLW Dental nabízí nejlepší poměr ceny a výkonu, který můžete na českém trhu pořídit.

Více na www.hlw-dental.cz

Nordent

Premiové dentální a chirurgické nástroje od amerického výrobce. Po 40 let přináší lékařům po celém světě inovativní produkty a řešení, na které se lze prostě spolehnout. Jak si jednou zvyknete na ultimátní kvalitu tohoto výrobce, tak už nechcete pracovat s jinými nástroji. 

Výrobky Nordent nejsou obsaženy v našem e-shopu, ale katalog kompletního sortimentu najdete v sekci ke stažení. Napište nám o jaké položky máte zájem a my vám je naceníme a dodáme jako jiný sortiment z našeho e-shopu.

Hahnenkratt

Firma s více jak 70-ti letou historií a se zákazníky po celém světě. Nabízí zrcátka s nejlepším podáním barev, ostrostí a hloubkou na světě. Sortiment doplňují držátka k zrcátkům, sondy, matrice a napínače matric, FRC čepy, leštící disky, dočasné korunky a jiné. Přesvědčte se sami o kvalitě, kterou Hahnenkratt svým zákazníkům nabízí.

Medipac

Společnost MEDIPAC - "Th.Kazantzidis S.A" byla založena v prosinci 1987, v Řecku v oblasti Kilkis. Exkluzivním cílem společnosti byla konstrukce výrobní jednotky pro chirurgické šicí materiály. MEDIPAC byl a stále zůstává jedinečným výrobním podnikem v Řecku, který touto činností zabývá.

V roce 1996 byl výrobní postup certifikován podle požadavků systému kontroly jakosti  ISO – 9001 a v plném souladu se Společnými harmonizovanými technickými normami EU (směrnice CE 93/42 / EC).

Dnes MEDIPAC vyrábí širokou a integrovanou řadu chirurgických stehů a disponuje vysokým podílem na řeckém trhu tím, že se prostřednictvím aktuálních smluv pokrývá s velkou část potřeb přibližně 90 řeckých veřejných nemocnic. V oblasti dentálních šicích materiálů, patří produkty Medipac bezpochyby ke světové špičce. Chirurgické šití Medipac najde své využití ve všech chirurgických oborech a vhodné je i pro veterinární chirurgii a to zejména u malých zvířat. Neváhejte a vyzkoušejte je i Vy!

Více na www.medipac.cz, www.medipac.sk - chirurgické šijacie materiály, vlákna a membrány

DiaDent - spotřební materiál pro stomatology

Společnost DiaDent je jedním z hlavních světových výrobců dentálních materiálů, nástrojů a spotřebního zboží pro profesionály ve stomatologii. DiaDent vyvíjí a vyrábí jedny z nejkvalitnějších endodontických nástrojů a dentálních materiálů pro stomatologii již od roku 1985. Výrobky DiaDent jsou distribuovány a aktivně využívány ve více jak 120 zemích světa. Dentální nástroje a materiály Diadent u nás nakoupíte za jedny z nejnižších cen v ČR.

Více na www.diadent.eu

Dentsply Sirona -  Maillefer

Dentsply Sirona - Maillefer a endodoncie. To jsou synonyma. V oblasti stomatologie se pohybuje již více jak 100 let a v dnešní době patří za světového lídra v léčbě kořenových kanálků a endodoncii vůbec. Vlastní vývojové středisko a spolupráce s univerzitními odborníky drží výrobky Dentsply Sirona -Maillefer na vrcholu mezi výrobci endo nástojů.

Nabízený sortiment pro Vás budeme dále rozšiřovat o produkty výrobců, kteří nabízejí mimořádnou kvalitu za dostupnou cenu. Pro sledování aktualit a novinek se přihlaste k odběru newsletteru nebo nás sledujte na Facebooku, Twitteru, Instagramu nebo Google+.  

 

Spotřební materiál pro stomatologii nakoupíte za výhodné ceny na http://www.dentamax.cz