Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.

Potvrzuji, že jsem odborník
CZK | EUR

Sortiment

HLW Dental Instruments

Nabízíme Vám vysoce kvalitní výrobky od německé společnosti HLW Dental Instruments. Tato firma působí na trhu od roku 1993 a dodává výrobky prvotřídní kvality za výhodnou cenu do mnoha zemí po celém světě. V nabídce je široké spektrum nástrojů pro zubní ordinace se specializací na mikrochirurgii, chirurgii, paradontologii, implantologii, a jiné. Kvalita produkce je garantována splněním norem ISO 9001 a EN 13485. Neustálý dialog se zákazníky zaručuje, že vývoj nových nástrojů neustále pokračuje a garantuje splnění všech potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků.  Garancí spokojenosti je loajalita zákazníků, kteří výrobky HLW již vyzkoušeli a trvale se k nim vracejí. Stomatologické a chirurgické nástroje HLW Dental nabízí nejlepší poměr ceny a výkonu, který můžete na českém trhu pořídit.

Více na www.hlw-dental.cz, www.hlw-dental.sk

Kompletní sortiment HLW Dental na www.chirurgicke-nastroje.cz

Nordent

Premiové dentální a chirurgické nástroje od amerického výrobce. Po 40 let přináší lékařům po celém světě inovativní produkty a řešení, na které se lze prostě spolehnout. Jak si jednou zvyknete na ultimátní kvalitu tohoto výrobce, tak už nechcete pracovat s jinými nástroji. 

Hahnenkratt

Firma s více jak 70-ti letou historií a se zákazníky po celém světě. Nabízí zrcátka s nejlepším podáním barev, ostrostí a hloubkou na světě. Sortiment doplňují držátka k zrcátkům, sondy, matrice a napínače matric, FRC čepy, leštící disky, dočasné korunky a jiné. Přesvědčte se sami o kvalitě, kterou Hahnenkratt svým zákazníkům nabízí.

LM Dental

LM Dental jsou součástí společnosti Planmeca Group, která je považována za jednoho z předních světových výrobců zubního vybavení. Veškeré výrobky jsou vyráběny ve Skandinávii. LM-Dental se v první řadě soustředí na dosažení nejlepší možné kvality a funkčnosti svých nástrojů. Je považován za průkopníka v oblasti ručních nástrojů, kdy vůbec jako první uvedl na trh silikonové rukojeti.

Medipac

Společnost MEDIPAC - "Th.Kazantzidis S.A" byla založena v prosinci 1987, v Řecku v oblasti Kilkis. Exkluzivním cílem společnosti byla konstrukce výrobní jednotky pro chirurgické šicí materiály. MEDIPAC byl a stále zůstává jedinečným výrobním podnikem v Řecku, který touto činností zabývá.

V roce 1996 byl výrobní postup certifikován podle požadavků systému kontroly jakosti  ISO – 9001 a v plném souladu se Společnými harmonizovanými technickými normami EU (směrnice CE 93/42 / EC).

Dnes MEDIPAC vyrábí širokou a integrovanou řadu chirurgických stehů a disponuje vysokým podílem na řeckém trhu tím, že se prostřednictvím aktuálních smluv pokrývá velkou část potřeb přibližně 90 řeckých veřejných nemocnic. V oblasti dentálních šicích materiálů, patří produkty Medipac bezpochyby ke světové špičce. Chirurgické šití Medipac najde své využití ve všech chirurgických oborech a vhodné je i pro veterinární chirurgii a to zejména u malých zvířat. Neváhejte a vyzkoušejte je i Vy!

Více na www.medipac.cz, www.medipac.sk - chirurgické šijacie materiály, vlákna a membrány

DiaDent - spotřební materiál pro stomatology

Společnost DiaDent je jedním z hlavních světových výrobců dentálních materiálů, nástrojů a spotřebního zboží pro profesionály ve stomatologii. DiaDent vyvíjí a vyrábí jedny z nejkvalitnějších endodontických nástrojů a dentálních materiálů pro stomatologii již od roku 1985. Výrobky DiaDent jsou distribuovány a aktivně využívány ve více jak 120 zemích světa. Dentální nástroje a materiály Diadent u nás nakoupíte za jedny z nejnižších cen v ČR.

Více na www.diadent.eu

G&Z Instrumente

Prémiové rotační nástroje vyvíjené a kompletně vyráběné v Rakousku. Kvalitativně se vyrovnávají, nebo překonávají, zavedené značky, které běžně používáte. Společnost G&Z Instrumente vyrábí rotační diamantové, tvrdokové nástroje, rozřezávače korunek a leštící nástroje používané při stomatologických ošetřeních, v podiatrii, kosmetice, šperkařství a dalších průmyslových odvětvích. V široké nabídce najdete kompletní sortiment velikostí, tvarů a typů nástrojů vhodný pro opracování téměř všech druhů materiálů. Pro kompletní nabídku sortimentu stahujte katalog.

www.rotacninastroje.cz

Dentsply Sirona -  Maillefer

Dentsply Sirona - Maillefer a endodoncie. To jsou synonyma. V oblasti stomatologie se pohybuje již více jak 100 let a v dnešní době patří za světového lídra v léčbě kořenových kanálků a endodoncii vůbec. Vlastní vývojové středisko a spolupráce s univerzitními odborníky drží výrobky Dentsply Sirona -Maillefer na vrcholu mezi výrobci endo nástojů.

Woodpecker - Guilin Medical Instruments

Nyní Vám přinášíme i nabídku čínského výrobce ultrazvukových a piezochirurgických koncovek společnosti Woodpecker. K dispozici jsou koncovky kompatibilní se systémy firem NSK, EMS, KAVO, LM, SIRONA, SATELEC, PT Master, DTE, Woodpecker. Koncovky jsou určeny pro chirurgické, paradontologické, endodontické, ortodontické, protetické ošetření.

Nabízený sortiment pro Vás budeme dále rozšiřovat o produkty výrobců, kteří nabízejí mimořádnou kvalitu za dostupnou cenu. Pro sledování aktualit a novinek se přihlaste k odběru newsletteru nebo nás sledujte na Facebooku, Twitteru, Instagramu nebo Google+.  

 

Spotřební materiál pro stomatologii nakoupíte za výhodné ceny na http://www.dentamax.cz